Teklif İste

Fiber Optik Kablolar

görüntü Parça Numarası Üreticiler Açıklama Fiyat Görünüm
6374537-1 TE Connectivity AMP Connectors PIGTAIL, 8FIB 900UM SM MPX 1 $71.40 RFQ
3-1938323-5 TE Connectivity AMP Connectors C/A 3MM OFNP 50UM 0M3 MPO 35M $695.23 RFQ
N352-09M Image N352-09M Tripp Lite DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30FT $0.00 RFQ
2-6693182-5 TE Connectivity AMP Connectors CONN CABLE ASSY MPO-MPO 60M $747.62 RFQ
1907130-8 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC VIO MTRJ 62.5 ORN $52.50 RFQ
4-6754410-0 TE Connectivity AMP Connectors CA,XG,MTRJ-SC $136.02 RFQ
6-1907134-2 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC RED MTRJ XG AQU $157.34 RFQ
2-1938074-1 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A SC SC XG AQU $85.36 RFQ
3-1907115-6 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC BLU MTRJ 50/125 ORN $105.01 RFQ
1938074-2 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A SC SC XG AQU $45.33 RFQ
2-1907129-8 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC ROS MTRJ 62.5 ORN $89.13 RFQ
1906823-4 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC ST XG ORN $54.40 RFQ
6-1907115-0 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC BLU MTRJ 50/125 ORN $152.01 RFQ
2-1907114-3 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC RED MTRJ 50/125 ORN $76.18 RFQ
1-2148701-0 TE Connectivity AMP Connectors C/A, 24F 50/125UM OM3, MPO(F), 1 $240.69 RFQ
1906226-3 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC GRY SC 50/125 GRY $47.79 RFQ
N818-01M Image N818-01M Tripp Lite AQUA FIBER PATCH CBL LC/ST 1M $0.00 RFQ
1-1906002-6 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC RED ST 50/125 ORN $63.95 RFQ
504625-4 Image 504625-4 TE Connectivity AMP Connectors CABLE ASSEM FIBER FSD-FSD 5METER $0.00 RFQ
1-1938979-1 TE Connectivity AMP Connectors C/A,62.5,MPO-LC $667.01 RFQ
NKFP523L22SM015 Panduit Corp PATCH CORD 2 FIBER LSZH $74.24 RFQ
2-6435028-2 TE Connectivity AMP Connectors C/A 50/125 12FIB PLE MPO $959.60 RFQ
6-1907136-2 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC YEL MTRJ XG AQU $157.34 RFQ
NKF5FR02S-FM05 Panduit Corp PATCH CORD $0.00 RFQ
3-1906075-0 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC ROS SC XG AQU $109.97 RFQ
6754411-3 Image 6754411-3 TE Connectivity AMP Connectors CABLE ASSY SC-DUP/MT-RJ 3M YEL $51.66 RFQ
1907484-9 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A MTRJ BLU 62.5 ORN $52.38 RFQ
2148040-3 TE Connectivity AMP Connectors C/A, CXP MPO- LC, DUPLEX, 24F, O $283.48 RFQ
FM2DZ77P4101MLF Amphenol FCI ASSEMBLY $11.44 RFQ
1608919 Phoenix Contact CABLE ASSY FIBER OPTIC $361.33 RFQ
3-1907123-8 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC GRY MTRJ 50/125 ORN $111.76 RFQ
1906045-9 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC ORN ST 62.5 ORN $54.33 RFQ
6-6754272-8 TE Connectivity AMP Connectors CA,62.5,12F,OFNP,MPO $2,679.01 RFQ
N838-03M Image N838-03M Tripp Lite FIBER CABLE MINI-LC MINI-LC 10' $30.19 RFQ
1920443-2 TE Connectivity AMP Connectors FOMM50 LEAD OM3 2.5TZ LC-SC DPX $43.91 RFQ
2-2064140-9 TE Connectivity AMP Connectors FOSM ODC LEAD 5.5 2PLUG-LC/PC $200.76 RFQ
DK-2622-10 Image DK-2622-10 Assmann WSW Components CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 10M $20.51 RFQ
1938981-5 TE Connectivity AMP Connectors C/A,62.5,MPO-LC $612.84 RFQ
2148238-3 Image 2148238-3 TE Connectivity AMP Connectors C/A 24F 50/125UM OM3 MPO(F) 3M $0.00 RFQ
6-1907136-0 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC YEL MTRJ XG AQU $153.84 RFQ
33582110400001 HARTING CABLE ASSEMBLY FO OUTDDOR, MM, 4 $289.28 RFQ
1-1906575-5 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC RED LC RED XG AQU $79.51 RFQ
4-1905118-2 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC GRY LC SM YEL $113.59 RFQ
1907377-4 TE Connectivity AMP Connectors PT FO 2.0MM OFNR XG,LC SEC RED $35.72 RFQ
1907894-6 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A MTRJ GRN SC 62.5 GRN $47.92 RFQ
2-1906314-5 TE Connectivity AMP Connectors FO C/A LC GRY LC 50/125 GRY $92.21 RFQ
FM2DZ77P4110MLF Amphenol FCI ASSEMBLY $14.93 RFQ
1907122-1 TE Connectivity AMP Connectors C/A FO LC AQU MTRJ ZIPCORD 50 $43.16 RFQ
1062672031 Image 1062672031 Molex, LLC F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM $129.46 RFQ
8-6828318-0 TE Connectivity AMP Connectors C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC $48.26 RFQ